Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Makyaj ve Kozmetik Çantaları

Makyaj ve Kozmetik Çantaları

Makyaj ve Kozmetik Çantaları


Kozmetik Çantası imalatı

Promosyon olarak dağıtılan kozmetik çantası imalatı, kişisel bakım çantaları.Erkek ve kadınlar için içlerine reklamı yapılan ürün konularak farklı tasarımda imalatı yapılan; şeffaf veya kapalı küçük ebatlı çantalar.


Makyaj Çantası imalatı

Satış amaçlı veya promosyon olarak dağıtılmak üzere üretilen makyaj çantası imalatı. Rugan, suni deri, ham bez, imperteks malzemelerden; istenilen modelde tercih edilebilir.


Kişisel Bakım Çantası İmalatı

Erkek için farklı, kadınlar için farklı tasarımlarda kişisel bakım çantası üretimi yapıyoruz. Suni deri veya imperteks kumaş kullanılarak tamamen özelleştirilebilir modeller üzerinden, firmanıza en uygun modeli seçin. Dilerseniz sizin önereceğiniz model üzerinden de ilerleyebiliriz. Satış amacıyla veya promosyon çanta olarak yaptırabilirsiniz. Reklam amaçlı, logo basılarak firmaya özgü kişisel bakım çantası imalatı .


Ürün Çantası imalatı

Başta Şampuan, parfüm olmak üzere içerisine kişisel bakım ürünlerini koymak ve ürünü daha çekici hale getirmek için size özel ürün çantası üretiyoruz. İçine koyacağınız ürününüze uygun tasarımı istediğiniz ölçülerde istediğiniz baskı ile birlikte üretip size teslim ediyoruz. Şeffaf PVC malzeme kullanılarak içerisine konulan ürünün sergilenmesinide sağlayan promosyon çanta üretimi yapıyoruz.


Bu kategoride ürün bulunamadı.