Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Kalem Kutuları

Kalem Kutuları

Kalem Kutuları


Asil ve Zarif Bir Hediyeyi Kalem Kutuları ile Eşsiz Kılın

Kalem günlük hayatta hemen her alanda kullandığımız ürünlerden biridir. Ayrıca hediye etmek için de oldukça önemli bir yere sahip olan kalemleri, doğrudan takdim etmek yerine özel bir kutu içerisinde vermek, ürünü hediyeyi alanın gözünde bambaşka bir noktaya getirecektir. Kalem ne kadar değerli olursa olsun eğer özel bir kutu ile takdim etmezseniz, kalemin değeri pek anlaşılmayacaktır. En özel tasarımlara sahip, oldukça şık ve elit yapısı ile dikkat çeken promosyon kalem kutuları uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Farklı renk ve desenler ile oldukça fazla sayıda çeşitliliğe sahip olan kalem kutularını inceleyebilir, dilediğiniz kalemi istediğiniz kalem kutusu ile beraber sipariş edebilirsiniz.


Kullanışlı Kalem Kutuları

Kalem kutuları hediye edilecek olan kalemin güzel bir şekilde takdim edilmesi noktasında olmazsa olmazlardandır. Eşsiz güzelliğe ve tasarıma sahip, oldukça pahalı ve değerli olan bir kalem bile olsa, eğer göze hitap edecek şekilde bir takdim olmazsa, özel bir kalem kutusuyla teslim edilmezse, hediye gerekli değeri göremeyecektir. Bu yüzden seçtiğiniz kalem için en uygun kalem kutusunu da beraberinde seçmeniz bir nevi zorunluluktur diyebiliriz.


Her Zevke Uygun Kalem Kutuları

Kalem kutuları modellerimizde farklı renk ve desen alternatifleri mevcuttur. Bu sayede kurumsal renklerinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Ya da her kurumsal kimlik rengine uyması için koyu renklere sahip kalem kutularını tercih edebilirsiniz. Hediyelerinizin kalitesiyle müşterilerinizde ve personellerinizde arzuladığınız intibaı sürekli kılabilirsiniz. Kalemin kendisine logo, marka baskısı yapılabildiği gibi kalem kutularının malzeme çeşidine göre de üzerine lazer baskı,uv baskı, tampon baskılardan uygun olanı yapılabilmektedir.


Bu kategoride ürün bulunamadı.