Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Laptop ve Evrak Çantaları

Laptop ve Evrak Çantaları

Laptop ve Evrak Çantaları


Promosyon Evrak ve Laptop Çantaları

Evrak çantaları ve laptop çantaları bürokrasi alanında ve kurumsal firmaların işleyiş biçimlerinde önemli yer tutmaktadır. Özellikle Seminerlerde, konferanslarda, iş toplantılarında, fuarlarda ve büyük iş organizasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Hem zorlu iş hayatına hem de olumsuz hava şartlarına dayanıklılık sağlaması açısından promosyon evrak ve laptop çantaları imal edilirken sağlamlık testinden geçirilirler. Önemli evrakların bulunduğu evrak çantası kaliteli malzemelerden yapılırlar.


Promosyon Laptop Evrak Çantası Fiyatları

Promosyon laptop evrak çantası fiyatları konusunda tek bir kalemde söz etmek yanlış olur. Çeşitlerinin çokluğu ve modellerin değişikliği açısından sağlıklı bilgi almak açısından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Asıl amacımız müşteri memnuniyeti olup ardından ekonomiklik ve güler yüzlülük gelmektedir.


Evrak ve Laptop Çantası Çeşitleri

Her renk, marka, model açısından çok çeşitli evrak çantaları bulunmaktadır. Hem bayanların kullanacağı, hem de erkeklerin kullanabileceği evrak çantaları olduğu gibi ayrı ayrı bayanlara ve erkeklere özel çanta imalatımız da bulunmaktadır. İstanbul promosyon çanta üreticileri arasında promosyon evrak çanta çeşitliliği açısından elimizde çok çeşitli örneklerimiz bulunmaktadır.


Bayan Laptop Evrak Çantası

Bayan laptop evrak çantası şık tasarımlı ve bayanlara yakışacak bir şekilde nazik ve zarif olarak tasarlanmaktadır. Her çeşit çantanın bayan versiyonu tarafımızdan tasarlanmakta ve üretilmektedir. İstenilen renk ve ebatlarda bayan evrak çantası imal eden firmamız kaliteden asla taviz vermez.


Erkek laptop Evrak Çantası

Genellikle siyah renk ve standart ebatlarda olan erkek laptop evrak çantası, moda ve tasarıma ayak uydurarak çeşitlerini ve renk seçeneğini arttırmış durumdadır. Bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de renk ve model seçeneğimiz bulunmaktadır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.